Its members, its history and its figures
“S2NDY Szpira Vision”
Roster as of 1 Nov 2026 · 18 hours ago
Trzeci klan projektu SANDY.
W kampaniach o czołgi radzimy sobie coraz lepiej:
"Bogowie wojny": 11 licencji
Rekrutacja: napisz w grze na priv do Szpiracer
ts: sandy.waw.pl
fb: @fanpageSANDY
Wymagania rekrutacyjne:
ts3
klanowe X tiery
chęć gry zespołowej
kultura osobista=zakaz wulgaryzmów na klanówkach, nie potrafisz się powstrzymać znajdź inny klan
klan dla aktywnych klanowo graczy = nie szukamy rezerwistów
Oferujemy:
-codzienne natarcia
-168 rezerw na tydzień w harmonogramie
-grę w Grach Wojennych i co tydzień pewny gold
-udział w kampaniach na Mapie Globalnej
-własny serwer ts3
-klanową grupę na fb
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na priv w grze z dowódcą SANDY: Szpiracer
Commander
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
| # | Last 30 days | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Commander | — | — | 0 | — | — | — | 5 years ago | 2,851 d | 5 months ago | |
| 2 | Recruit | 750 | 46.53% | 17,862 | — | — | — | 57 days ago | 1,519 d | 54 days ago | |
| 3 | Recruit | 1,475 | 49.25% | 16,266 | — | — | — | 2 months ago | 1,331 d | 53 days ago | |
| 4 | Recruit | 1,485 | 51.10% | 16,267 | — | — | — | 3 months ago | 698 d | 52 days ago | |
| 5 | Recruit | 699 | 46.87% | 28,343 | — | — | — | 6 months ago | 698 d | 57 days ago | |
| 6 | Recruit | 497 | 45.01% | 4,463 | — | — | — | 5 months ago | 696 d | 4 days ago | |
| 7 | Recruit | 199 | 40.48% | 4,284 | — | — | — | 10 months ago | 695 d | 5 months ago | |
| 8 | Recruit | — | 44.22% | 2,058 | — | — | — | 9 months ago | 694 d | 5 months ago | |
| 9 | Recruit | — | 47.27% | 5,625 | — | — | — | 7 months ago | 693 d | 5 months ago | |
| 10 | Recruit | — | 44.89% | 519 | — | — | — | 9 months ago | 693 d | 5 months ago | |
| 11 | Recruit | 497 | 43.44% | 23,320 | — | — | — | 2 months ago | 688 d | 2 months ago | |
| 12 | Recruit | 1,242 | 48.15% | 3,983 | — | — | — | 3 months ago | 686 d | 3 months ago | |
| 13 | Recruit | — | 46.66% | 2,244 | — | — | — | 8 months ago | 680 d | 5 months ago | |
| 14 | Recruit | — | 44.42% | 2,724 | — | — | — | 6 months ago | 674 d | 5 months ago | |
| 15 | Recruit | 916 | 47.37% | 38,545 | 284 | 1,127 | 50.00% | 7 days ago | 637 d | today | |
| 16 | Recruit | 1,031 | 46.78% | 6,552 | — | — | — | 2 months ago | 580 d | 2 months ago | |
| 17 | Recruit | — | 47.42% | 6,462 | — | — | — | 5 months ago | 299 d | 5 months ago | |
| 18 | Reservist | 1,356 | 49.89% | 31,429 | — | — | — | 59 days ago | 2,218 d | 59 days ago | |
| 19 | Reservist | 603 | 46.02% | 30,912 | — | — | — | 2 years ago | 1,393 d | 59 days ago | |
| 20 | Reservist | — | 48.87% | 8,314 | — | — | — | 2 years ago | 1,362 d | 5 months ago | |
| 21 | Reservist | 969 | 48.00% | 72,573 | — | — | — | 2 months ago | 1,347 d | 2 months ago | |
| 22 | Reservist | 606 | 45.42% | 3,131 | — | — | — | 9 months ago | 1,341 d | today | |
| 23 | Reservist | 989 | 46.43% | 12,699 | — | — | — | 20 months ago | 1,334 d | today | |
| 24 | Reservist | — | 49.65% | 5,049 | — | — | — | 5 months ago | 1,332 d | 5 months ago | |
| 25 | Reservist | 1,613 | 51.71% | 30,892 | — | — | — | 13 months ago | 1,309 d | 59 days ago | |
| 26 | Reservist | 566 | 46.04% | 37,556 | — | — | — | 7 months ago | 1,298 d | 2 months ago | |
| 27 | Reservist | — | 49.56% | 4,808 | — | — | — | 6 months ago | 1,049 d | 5 months ago | |
| 28 | Reservist | 1,089 | 48.23% | 17,780 | — | — | — | 56 days ago | 1,046 d | 54 days ago | |
| 29 | Reservist | 1,179 | 49.57% | 25,949 | — | — | — | 5 months ago | 1,046 d | 56 days ago | |
| 30 | Reservist | 1,351 | 49.61% | 26,434 | — | — | — | 2 months ago | 944 d | 56 days ago | |
| 31 | Reservist | — | 50.91% | 2,253 | — | — | — | 10 months ago | 809 d | 5 months ago | |
| 32 | Reservist | — | 49.84% | 321 | — | — | — | 6 months ago | 703 d | 5 months ago | |
| 33 | Reservist | 264 | 43.22% | 4,324 | — | — | — | 10 months ago | 701 d | 5 months ago | |
| 34 | Reservist | 554 | 44.87% | 1,266 | — | — | — | 8 months ago | 700 d | 5 months ago | |
| 35 | Reservist | 348 | 46.11% | 2,080 | — | — | — | 21 months ago | 700 d | 5 months ago | |
| 36 | Reservist | — | 46.66% | 778 | — | — | — | 11 months ago | 699 d | 5 months ago | |
| 37 | Reservist | — | 51.02% | 984 | — | — | — | 20 months ago | 699 d | yesterday | |
| 38 | Reservist | — | 44.66% | 7,788 | — | — | — | 5 months ago | 698 d | 5 months ago | |
| 39 | Reservist | — | 48.82% | 1,231 | — | — | — | 6 months ago | 696 d | 5 months ago | |
| 40 | Reservist | — | 44.85% | 5,690 | — | — | — | 6 months ago | 695 d | 5 months ago | |
| 41 | Reservist | — | 46.28% | 9,084 | — | — | — | 20 months ago | 695 d | 5 months ago | |
| 42 | Reservist | — | 49.65% | 3,398 | — | — | — | 9 months ago | 695 d | 5 months ago | |
| 43 | Reservist | 678 | 47.85% | 9,845 | — | — | — | 8 months ago | 695 d | 18 days ago | |
| 44 | Reservist | — | 45.83% | 1,163 | — | — | — | 7 months ago | 694 d | 5 months ago | |
| 45 | Reservist | — | 46.80% | 1,810 | — | — | — | 6 months ago | 694 d | 5 months ago | |
| 46 | Reservist | — | 41.14% | 1,118 | — | — | — | 9 months ago | 694 d | 5 months ago | |
| 47 | Reservist | — | 46.77% | 1,082 | — | — | — | 23 months ago | 694 d | 5 months ago | |
| 48 | Reservist | — | 42.60% | 1,845 | — | — | — | 8 months ago | 693 d | 5 months ago | |
| 49 | Reservist | — | 42.93% | 1,244 | — | — | — | 12 months ago | 693 d | 5 months ago | |
| 50 | Reservist | — | 46.34% | 382 | — | — | — | 6 months ago | 692 d | 5 months ago | |
| 51 | Reservist | — | 45.44% | 1,195 | — | — | — | 10 months ago | 692 d | 5 months ago | |
| 52 | Reservist | 318 | 44.13% | 3,841 | — | — | — | 6 months ago | 692 d | today | |
| 53 | Reservist | — | 43.83% | 705 | — | — | — | 6 months ago | 690 d | 5 months ago | |
| 54 | Reservist | — | 49.88% | 8,518 | — | — | — | 9 months ago | 686 d | 5 months ago | |
| 55 | Reservist | — | 48.67% | 678 | — | — | — | 13 months ago | 686 d | 5 months ago | |
| 56 | Reservist | — | 42.27% | 2,387 | — | — | — | 13 months ago | 680 d | 5 months ago | |
| 57 | Reservist | 947 | 45.63% | 11,051 | — | — | — | 8 months ago | 678 d | 2 months ago | |
| 58 | Reservist | 851 | 47.46% | 34,236 | — | — | — | 2 months ago | 642 d | 2 months ago | |
| 59 | Reservist | — | 42.62% | 3,156 | — | — | — | 14 months ago | 641 d | 5 months ago | |
| 60 | Reservist | — | 47.54% | 3,744 | — | — | — | 5 months ago | 638 d | 5 months ago | |
| 61 | Reservist | — | 45.80% | 2,939 | — | — | — | 16 months ago | 635 d | 5 months ago | |
| 62 | Reservist | — | 46.27% | 2,732 | — | — | — | 5 months ago | 632 d | 5 months ago | |
| 63 | Reservist | 1,337 | 49.82% | 12,255 | — | — | — | 2 months ago | 613 d | 2 months ago | |
| 64 | Reservist | 803 | 47.62% | 11,471 | — | — | — | 6 months ago | 425 d | 18 days ago | |
The figures are the ones stored for each member, as of the time in the Stats column; a dash means a figure is not known here. The statistics of 56 members are more than 30 days old.
The last 30 days are summed from the sessions the site recorded for each member; a dash where it recorded none in 60 days.