Its members, its history and its figures
“Jsme parta lidí, co se baví a nebojí žádných výzev :)”
Roster as of 1 Nov 2026 · 19 hours ago
Vítáme tě, tady si přečti podmínky přijetí:
- věk 15+
- komunikace pomocí TS3 (push to talk)
- WN8 800 (nejlépe 900 a výš)
- Winrate minimálně 47 %
- minimálně 3 VIII (alespoň 1 Heavy tank)
- X rozhodně výhodou (Clan Wars dále CW)
Něco o nás:
- Jsme parta lidí, co ráda hraje šarvátky (VI, VIII, X), ofenzívy (X), CW (VIII, X)
- Předností jsou hráči, co pomáhají klanu...
- Naší prioritou je být na TS3 připojen od 18 hod !!!
- Nepreferujeme neaktivní a nekomunikativní hráče
Pro více informací pište StanousDC_CZ, tomajerry182, DjKouky_CZ, jitr, Nadnej
Rádi tě u nás v klanu uvidíme, tak neváhej. :D
Upozornění: Kdo nebude od 18 hodin na TS a bude online, bude pravděpodobně vyloučen!!! Prostě, když hrajete, buďte na TS. Pokud Vás budeme srát, řekněte to a bude to v pohodě :D A když nejsi u Pc delší dobu vypni prosim Pc, pak shanime lidi na odrady a je nas zde pulka u Pc
Commander
Executive Officer
Executive Officer
Executive Officer
Executive Officer
Executive Officer
Executive Officer
Executive Officer
Executive Officer
Executive Officer
Executive Officer
Executive Officer
Executive Officer
Executive Officer
Executive Officer
Executive Officer
Executive Officer
Combat Officer
Combat Officer
Combat Officer
Intelligence Officer
Recruitment Officer
Junior Officer
Junior Officer
Junior Officer
Junior Officer
Junior Officer
Junior Officer
Junior Officer
Junior Officer
Private
Private
Private
Private
Private
Private
Private
Private
Private
Private
Private
Private
Private
Private
Private
Private
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Recruit
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
Reservist
| # | Last 30 days | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Commander | 1,750 | 51.79% | 37,467 | — | — | — | 3 months ago | 3,311 d | 2 months ago | |
| 2 | Executive Officer | 1,256 | 49.24% | 53,362 | — | — | — | 7 months ago | 3,714 d | 2 months ago | |
| 3 | Executive Officer | 749 | 47.44% | 14,275 | — | — | — | 4 months ago | 3,473 d | today | |
| 4 | Executive Officer | 918 | 48.16% | 93,562 | 17 | 906 | 41.18% | 4 days ago | 2,891 d | today | |
| 5 | Executive Officer | 1,121 | 48.15% | 23,211 | — | — | — | 56 days ago | 2,541 d | 55 days ago | |
| 6 | Executive Officer | 1,094 | 48.57% | 32,131 | — | — | — | 2 months ago | 2,324 d | 2 months ago | |
| 7 | Executive Officer | 923 | 48.31% | 23,124 | — | — | — | 2 months ago | 2,299 d | 55 days ago | |
| 8 | Executive Officer | 1,176 | 50.24% | 33,930 | — | — | — | 20 months ago | 2,134 d | yesterday | |
| 9 | Executive Officer | 718 | 46.83% | 69,725 | 584 | 972 | 46.58% | today | 2,098 d | today | |
| 10 | Executive Officer | 1,804 | 50.06% | 87,575 | 441 | 2,186 | 51.93% | today | 2,049 d | today | |
| 11 | Executive Officer | 1,358 | 50.39% | 62,789 | — | — | — | 2 months ago | 1,948 d | 2 months ago | |
| 12 | Executive Officer | 1,057 | 48.65% | 110,738 | 492 | 1,063 | 47.56% | 2 days ago | 1,920 d | today | |
| 13 | Executive Officer | 1,388 | 47.95% | 14,379 | — | — | — | 10 months ago | 1,857 d | 18 days ago | |
| 14 | Executive Officer | 1,047 | 48.23% | 97,387 | 806 | 1,085 | 46.40% | today | 1,806 d | today | |
| 15 | Executive Officer | 1,787 | 52.41% | 35,301 | — | — | — | 2 months ago | 1,749 d | 2 months ago | |
| 16 | Executive Officer | 1,433 | 50.60% | 23,604 | — | — | — | 2 months ago | 1,499 d | 2 months ago | |
| 17 | Executive Officer | 1,480 | 50.59% | 18,724 | — | — | — | 13 months ago | 1,331 d | 2 months ago | |
| 18 | Combat Officer | 1,294 | 48.84% | 77,207 | 522 | 1,288 | 50.77% | today | 2,392 d | today | |
| 19 | Combat Officer | — | 53.17% | 10,693 | — | — | — | 11 months ago | 2,063 d | 3 months ago | |
| 20 | Combat Officer | 1,210 | 49.11% | 19,363 | — | — | — | 2 months ago | 1,658 d | 2 months ago | |
| 21 | Intelligence Officer | 898 | 47.41% | 57,364 | — | — | — | 2 months ago | 1,145 d | 2 months ago | |
| 22 | Recruitment Officer | 1,796 | 51.77% | 21,322 | — | — | — | 3 months ago | 719 d | 2 months ago | |
| 23 | Junior Officer | 1,114 | 49.66% | 29,483 | — | — | — | 3 months ago | 2,890 d | 2 months ago | |
| 24 | Junior Officer | 579 | 46.15% | 27,243 | — | — | — | 59 days ago | 2,591 d | 56 days ago | |
| 25 | Junior Officer | 667 | 44.82% | 25,234 | — | — | — | 4 months ago | 1,901 d | 53 days ago | |
| 26 | Junior Officer | 1,080 | 51.45% | 46,816 | — | — | — | 2 months ago | 1,590 d | 2 months ago | |
| 27 | Junior Officer | 2,449 | 55.95% | 33,782 | — | — | — | 2 months ago | 1,573 d | 2 months ago | |
| 28 | Junior Officer | 883 | 46.88% | 20,809 | — | — | — | 55 days ago | 608 d | 54 days ago | |
| 29 | Junior Officer | 1,354 | 50.11% | 38,740 | — | — | — | 7 months ago | 557 d | 2 months ago | |
| 30 | Junior Officer | 1,078 | 48.35% | 22,123 | — | — | — | 2 months ago | 413 d | 2 months ago | |
| 31 | Private | 877 | 46.53% | 51,441 | — | — | — | 2 months ago | 3,659 d | 2 months ago | |
| 32 | Private | 1,418 | 50.23% | 83,740 | 6 | 312 | 33.33% | 33 days ago | 1,323 d | today | |
| 33 | Private | 1,113 | 48.83% | 30,987 | — | — | — | 2 months ago | 1,258 d | 2 months ago | |
| 34 | Private | 1,242 | 49.87% | 16,446 | — | — | — | 6 months ago | 1,203 d | 2 months ago | |
| 35 | Private | 1,773 | 51.99% | 52,224 | — | — | — | today | 968 d | today | |
| 36 | Private | 1,550 | 51.34% | 89,311 | 288 | 1,346 | 56.25% | today | 623 d | today | |
| 37 | Private | — | 49.35% | 36,080 | — | — | — | 3 days ago | 613 d | yesterday | |
| 38 | Private | 1,902 | 52.84% | 8,173 | — | — | — | 10 days ago | 568 d | today | |
| 39 | Private | — | 46.43% | 3,476 | — | — | — | 6 months ago | 467 d | 5 months ago | |
| 40 | Private | 974 | 45.92% | 17,484 | — | — | — | 2 months ago | 430 d | 53 days ago | |
| 41 | Private | — | 47.60% | 1,416 | — | — | — | 11 months ago | 420 d | 5 months ago | |
| 42 | Private | 1,196 | 51.97% | 12,040 | — | — | — | 3 months ago | 382 d | 2 months ago | |
| 43 | Private | — | 43.95% | 653 | — | — | — | 5 months ago | 351 d | 5 months ago | |
| 44 | Private | 1,480 | 52.33% | 15,743 | — | — | — | 7 months ago | 316 d | 53 days ago | |
| 45 | Private | — | 55.63% | 462 | — | — | — | 5 months ago | 309 d | 4 months ago | |
| 46 | Private | — | 52.96% | 4,619 | — | — | — | 5 months ago | 42 d | 5 months ago | |
| 47 | Recruit | 1,212 | 47.61% | 38,608 | — | — | — | yesterday | 1,805 d | today | |
| 48 | Recruit | 749 | 48.08% | 7,640 | — | — | — | 3 months ago | 295 d | 2 months ago | |
| 49 | Recruit | — | 49.67% | 2,710 | — | — | — | 6 months ago | 260 d | 5 months ago | |
| 50 | Recruit | — | 47.59% | 2,925 | — | — | — | 7 months ago | 228 d | 5 months ago | |
| 51 | Recruit | — | 39.96% | 1,459 | — | — | — | 4 months ago | 71 d | 4 months ago | |
| 52 | Recruit | 1,239 | 49.02% | 40,990 | — | — | — | 2 months ago | 48 d | 2 months ago | |
| 53 | Reservist | 997 | 48.85% | 34,581 | — | — | — | 7 months ago | 2,891 d | 2 months ago | |
| 54 | Reservist | 1,191 | 49.38% | 53,981 | — | — | — | 2 months ago | 2,869 d | 2 months ago | |
| 55 | Reservist | 1,220 | 49.11% | 12,517 | — | — | — | 11 months ago | 2,319 d | 51 days ago | |
| 56 | Reservist | 1,168 | 49.54% | 23,659 | — | — | — | 6 months ago | 2,230 d | 56 days ago | |
| 57 | Reservist | 1,400 | 50.71% | 36,949 | — | — | — | 11 months ago | 1,996 d | 2 months ago | |
| 58 | Reservist | 1,386 | 51.39% | 23,198 | — | — | — | 6 months ago | 1,446 d | 2 months ago | |
| 59 | Reservist | 1,356 | 49.40% | 30,940 | — | — | — | 8 months ago | 1,348 d | 59 days ago | |
| 60 | Reservist | 1,702 | 51.79% | 5,489 | — | — | — | 10 months ago | 1,139 d | 2 months ago | |
| 61 | Reservist | 1,269 | 49.67% | 67,718 | 504 | 1,125 | 49.01% | today | 929 d | today | |
| 62 | Reservist | 1,941 | 51.82% | 31,869 | — | — | — | 3 months ago | 917 d | 3 months ago | |
| 63 | Reservist | — | 50.12% | 4,106 | — | — | — | 6 months ago | 740 d | 5 months ago | |
| 64 | Reservist | — | 42.46% | 4,089 | — | — | — | 10 months ago | 694 d | 5 months ago | |
| 65 | Reservist | — | 48.91% | 5,617 | — | — | — | 15 months ago | 667 d | 5 months ago | |
| 66 | Reservist | 1,822 | 53.91% | 37,456 | — | — | — | 2 months ago | 652 d | 2 months ago | |
| 67 | Reservist | — | 54.35% | 92 | — | — | — | 20 months ago | 651 d | 5 months ago | |
| 68 | Reservist | 669 | 44.80% | 11,377 | 15 | 510 | 53.33% | 29 days ago | 641 d | 11 days ago | |
| 69 | Reservist | 934 | 48.29% | 15,484 | — | — | — | 3 months ago | 608 d | 2 months ago | |
| 70 | Reservist | — | 49.68% | 8,167 | — | — | — | 11 months ago | 605 d | today | |
| 71 | Reservist | 1,072 | 49.83% | 5,557 | — | — | — | 2 months ago | 605 d | 2 months ago | |
| 72 | Reservist | 859 | 47.60% | 10,613 | — | — | — | 3 months ago | 598 d | 18 days ago | |
| 73 | Reservist | — | 40.40% | 1,542 | — | — | — | 7 months ago | 588 d | 5 months ago | |
| 74 | Reservist | 1,095 | 48.12% | 12,208 | — | — | — | 54 days ago | 587 d | 51 days ago | |
| 75 | Reservist | — | 42.91% | 4,975 | — | — | — | 10 months ago | 587 d | 5 months ago | |
| 76 | Reservist | 1,442 | 50.10% | 12,007 | — | — | — | 3 months ago | 560 d | 51 days ago | |
| 77 | Reservist | 526 | 45.07% | 5,984 | — | — | — | 11 months ago | 548 d | 2 months ago | |
| 78 | Reservist | — | 47.69% | 8,127 | — | — | — | 5 months ago | 531 d | 5 months ago | |
| 79 | Reservist | 1,212 | 49.84% | 13,224 | — | — | — | 10 months ago | 486 d | 51 days ago | |
| 80 | Reservist | 1,442 | 50.14% | 34,904 | — | — | — | 3 months ago | 458 d | today | |
| 81 | Reservist | — | 44.71% | 5,914 | — | — | — | 6 months ago | 456 d | 5 months ago | |
| 82 | Reservist | — | 46.47% | 7,788 | — | — | — | 6 months ago | 431 d | 5 months ago | |
| 83 | Reservist | 1,350 | 49.16% | 34,609 | — | — | — | 4 months ago | 428 d | 2 months ago | |
| 84 | Reservist | 1,661 | 50.38% | 24,837 | — | — | — | 12 months ago | 398 d | 3 months ago | |
| 85 | Reservist | 1,070 | 46.58% | 14,983 | — | — | — | 12 months ago | 388 d | 52 days ago | |
| 86 | Reservist | — | 45.82% | 849 | — | — | — | 10 months ago | 384 d | 5 months ago | |
| 87 | Reservist | 820 | 47.81% | 8,000 | — | — | — | 29 days ago | 382 d | 10 days ago | |
| 88 | Reservist | — | 48.86% | 483 | — | — | — | 6 months ago | 381 d | 5 months ago | |
| 89 | Reservist | 1,006 | 46.30% | 8,792 | — | — | — | 13 days ago | 381 d | 11 days ago | |
| 90 | Reservist | 1,133 | 48.22% | 11,612 | — | — | — | 2 months ago | 348 d | 2 months ago | |
| 91 | Reservist | 1,116 | 50.68% | 11,592 | — | — | — | 2 months ago | 347 d | 50 days ago | |
| 92 | Reservist | 1,106 | 49.62% | 13,937 | — | — | — | 8 months ago | 295 d | 52 days ago | |
| 93 | Reservist | — | 49.61% | 258 | — | — | — | 6 months ago | 206 d | 4 months ago | |
| 94 | Reservist | 729 | 46.40% | 58,714 | — | — | — | 2 months ago | 52 d | 2 months ago | |
The figures are the ones stored for each member, as of the time in the Stats column; a dash means a figure is not known here. The statistics of 72 members are more than 30 days old.
The last 30 days are summed from the sessions the site recorded for each member; a dash where it recorded none in 60 days.